Großarltal
Dopyty & rezervácie
Hľadať voľné ubytovacie kapacity
Hľadať Hľadať
+43 (0) 6414 / 281
A | A
Malé písmená Veľké písmená
Großarltal
Ski amadé
Otváracie hodiny
afternoon
Thursday 2°C
2°C
Friday
Friday 0°C
0°C
Saturday
Saturday 8°C
8°C
Otvorené zjazdovky a zariadenia
Lyžiarske zjazdovky v prevádzke
Lyžiarske zjazdovky v prevádzke
37/39
Vleky v prevádzke
Vleky v prevádzke
17/17
Update: 27.02.2020 08:29

Zjazdovky sú zatvorené od 17.00 hodiny do 08.00 hodiny. Vstup na ne, či jazda po nich, je v tomto čase zakázaná! Za porušenie tohto zákazu prevádzkovateľ lanoviek a vlekov nezodpovedá.

Stiahnuť si aktuálne informácie pre lyžiarov
Otváracie hodiny

Začiatok sezóny do konca januára

08.45 do 16.00 hodiny

Koniec januára do konca marca

08.45 do 16.15 hodiny

Koniec marca do konca sezóny

08.30 do 16.15 hodiny
Kamery – zábery naživo z Großarltal
Web kamera Großarl, 920 m
Livecam Panoramabahn vrcholná stanica, 1.850 m
Webcam Panoramabahn
Livecam Loosbühelalm,
1.769 m
Livecam Webcam Loosbühelalm Großarl
ONLINE SHOP
ONLINE SKITICKET
Online Skitickets
Radosť z dovolenky počas celého roka
Grossarl & Hüttschlag - Grossarltal - údolie krásnych pasienkov Čaro prebúdzajúcej sa jari | Leto na nádherných pasienkoch | Jeseň plná úrody | Lyže & zima v horách
Großarltal Radosť z lyžovania sa & pôžitok v prírode pre celú rodinu
Lyžovanie na hojdačke Skischaukel Großarltal-Dorfgastein

Tento rok bude zimná dovolenka iná, zvláštna – pre každého z rodiny, ponúkame totiž pre každého niečo. V regióne Großarltal, v rakúskej spolkovej republike Soľnohradsko, spolu s mestami Großarl a Hüttschlag, zažijete ten správny oddych!

 

Mama ocení pohodlné lanovky, nádherne široké zjazdovky a útulné horské lyžiarske chaty na kopci. Otecko zasa miluje šport: páči sa mu rôznorodosť, práve tu, v oblasti zvanej Ski amadé. Miluje free ride zjazdovky a extra dlhé trasy na horské túry v zime. Oblasť má 760 kilometrov zjazdoviek a 270 vlekov a lanoviek.

 

Detičky sa najradšej pohybujú okolo lanovky Sonnenbahn na Panoramaplateau. Počas toho ako sa maličkí zabávajú v parku pre deti - Kid´s Area, tým starším sa páči zasa Funpark, kde pri jeho prekážkach zažijú mnoho vzrušenia.

W-LAN - wifi a miesto pre oddych
W-LAN – ( wifi ) Hotspot v lyžiarskej oblasti

Aj ten najväčší športovec potrebuje občas pokoj a ticho. Pre trošku pokojnejšiu atmosféru sú v regióne Großarltal popri mnohých príjmených horských chatách, aj niektoré idylické miesta v prírode & miesto pokoja  na okraji zjazdovky pre relax a oddych.

 

Mama si vychutnáva nádherný pohľad na vrcholce kopcov v Národnom parku Vysoké Taury. Deti medzitým so svojimi smartphone telefónmi, vďaka voľnému pripojeniu sa na wifi, robia dovolenkové obrázky pre svoj facebook. Ale kde je otecko? Otec objavil úplne novú ponuku: zážitok z prírody mimo zjazdovky.

Pôžitok z prírody a zdravie z pohybu na kopcoch
Bežecké lyžovanie v Großarltal

Oblasť Großarltal láka mimo zjazdoviek na športové aktivity aj pre voľný čas:

  • Upravované a čistené zimné chodníky pre túry
  • Bežecké trasy
  • Trasy pre vandrovanie na snežniciach
  • Trasy pre sane ťahané koňmi
  • Túry na lyžiach
  • Korčuľovanie
  • Sánkovanie
  • Wellness


Pod mottom „Hora-zdravie “ je počas týždňa v ponuke do 7 outdoor aktivít, ako lezenie po ľadovom vodopáde, či stene, túry na lyžiach so sprievodcom & túry na snežniciach. Účasť na takomto športovom dni je pre hostí v partnerských zariadeniach „Hora-zdravie“ zadarmo.

Soľnohradský advent v horách
Vyrezávané, drevené jasličky na adventnom trhu v Großarl

Tá pravá tradícia, domáce dobroty a regionálne remeselné výrobky, sú tým pravým, čo ponúka advent v salzburgských horách v Großarltal. Rodičia a dospelí obdivujú  trasu s pätnástimi umelecky vytvorenými jasličkam, deti sa tešia z toho, žemôžu piecť vianočné pečivo, môžu jazdiť v koči,navštívia  poštu anjela i  raj rozprávok. Adventný trh je otvorený počas všetkých štyroch avdentných víkendov, od piatku do nedele.

 

K štartu do lyžiarskej, zimnej sezóny, venuje Großarltal hosťom pri rezervácii 3 dní, 1 deň zadarmo. Vyhutnajte si počas dňa rýchle zjazdy na „lyžiarskej hojdačke Großarltal-Dorfgastein“ a večer si vychutnajte zasa varené víno, punč a úžasnú hudbu i atmosféru na typickom, adventnom, salzburgskom trhu.

Týždeň ny lyžiach pre dámy
Lyžiarsky týždeň pre dámy

Slnečná jazda a párty nálada za akciové ceny vždy v marci: lyžiarsky pas 1+1 ZADARMO!  Každý, kto prenocuje 7 nocí v partnerských zariadeniach v tzv. týždni pre dámy, vrátane programu a 6-dňového lyžiarskeho pasu pre 2 osoby, zaplatí len za JEDEN lyžiarsky pas a dostene  DRUHÝ lyžiarsky pas k tomu zadarmo.

Tajný tip: Skikeriki:
Vychutnajte si západ slnka až na vrchole kopca

Skikeriki – to je lyžovanie sa, už pri prvom zakikiríkaní kohúta. Zažite východ slnka už na vrchole a vytiahnite sa lanovkou skoro ráno s exkluzívnou skupinou, max. 30 osôb, spolu s dvoma lyžiarskymi inštruktormi a od 07:30 hodine robíte už krásne oblúčiky na perfektne pripravenej zjazdovke. A po športe vás zlákajú raňajky na kopci, v niektorých z útulných, horkých chát s regionálnymi dobrôtkami.

Tip pre rodiny: akcia na Veľkú noc
Lyžovanie pre celú rodinu

Tí, ktorí radi nezaťažujú svoj rozpočet, učite bude vhodné aby prišli mimo  sezóny. Obzvlášť dobrým hitom pre rodiny je akcia počas Veľkej noci. Vďaka nej dostanú rodiny pre deti do 15 rokov lyžiarske pasy zdarma, najmä ak rodič kúpi jeden lyžiarsky pas na 6 alebo viac dní – platný od marca do konca sezóny.

Ponuka ubytovania pre každého
Ubytovacie kapacity v Großarltal

Pri výbere toho správneho ubytovania pre dovolenku, je práveGroßarltal tým optimálnym. Ponuka v Großarl a v obci Hüttschlag je od solídnych hotelov s kuchyňou gourme až po obrovské wellness aluxusné chaty salpskou atmosférou, až po príjemné prázdninové byty, dovolenku na sedliackom dvore, penzióny s raňajkami až po kempingy.

Die Beschreibung des nächsten Bildes ist:.

Der Kopfbereich

Titel des vorigen Bildes

Titel des nächsten Bildes

Sie befinden sich in diesem Dokument

Sie befinden sich auf einer Unterseite dieses Links

Zum Öffnen weiterer Menüpunkte hier klicken