Großarltal
Poptávky & objednávky
Vyhledávání volných pokojů / apartmánů
Hledat Hledat
+43 (0) 6414 / 281
A | A
Malé písmo Velké písmo
Großarltal
Ski amadé
Aktuální počasí
afternoon
Thursday 9°C
9°C
Friday
Friday 8°C
8°C
Saturday
Saturday 5°C
5°C
Otevřené lanovky a sjezdovky
Sjezdovky v provozu
Sjezdovky v provozu
5/39
Lanovky v provozu
Lanovky v provozu
4/17
Update: 05.12.2019 16:59
Sjezdovky jsou uzavřené od 17.00 hod. do 08.00 hod.
Během této doby je zakázán vstup na sjezdovky a pohyb na nich! Chování, které je v rozporu s tímto ustanovením, zbavuje provozovatele lanovek jakékoli právní odpovědnosti.
Stáhnout aktuální lyžařské informace
Provozní doba

Od začátku sezony do konce ledna

08.45 hod. - 16.00 hod.

Od konce ledna do konce března

08.45 hod. - 16.15 hod.

Od konce března do konce sezony

08.30 hod. - 16.15 hod.
Živě snímající kamery v Grossarltalu
Webcam Großarl 920 m
Livecam horní stanice panoramatické lanovky 1.850 m
Webcam Panoramabahn
Livecam Loosbühelalm
1.769 m
Livecam Webcam Loosbühelalm Großarl
ONLINE SHOP
ONLINE SKITICKET
Online Skitickets
Báječná dovolená na horách v každé roční době
Pohádkově krásná oblast Grossarltal – Údolí salaší Probouzení jara | Salašnické léto | Selský podzim | Zima splněných snů
Grossarltal Lyžařské radovánky & přírodní požitky pro celou rodinu
Lyžování na lyžařské houpačce Grossarltal-Dorfgastein

Letošní zimní dovolená bude nepochybně zcela mimořádná. Každý člen naší rodiny si totiž bude moci zvolit takový program, jaký mu bude nejlépe vyhovovat. Někdy samozřejmě i takový, který bude vyhovovat všem najednou. Celá rodina se pak může těšit na báječně prožitou dovolenou! V Grossarltalu a jeho dvou půvabných horských vesničkách Grossarlu a Hüttschlagu se totiž sny stávají skutečností!

Maminka ocení moderní a komfortní lanovky, s radostí bude sjíždět po širokých a vždy perfektně upravených sjezdovkách a s požitkem bude nastavovat tvář slunci v lehátku na některé z mnoha tradičních horských chat. Tatínek zase vyhledává ryze sportovní výzvy. Určitě bude nadšený z fantastické nabídky velkoplošné oblasti zimních sportů Ski amadé s jejími 760 kilometry sjezdových tratí a 270 lanovkami. Bude rovněž nadšený z nádherných panenských svahů, na nichž bude moci kreslit ladné vlnovky, které bude doprovázet oblak rozvířeného prachového sněhu. Sny o lyžování ve volném terénu nejlépe vyplní svah s názvem „Himmelreich“ a mimořádně dlouhý sjezd s názvem „Berglandroute“.

Naproti tomu děti mají nejraději svůj lyžařský ráj na panoramatické náhorní plošině u lanovky Sonnenbahn. Zatímco menší děti nadšeně sviští sněhovým tunelem a dovádějí na dráze se skokánky, starší děti dokazují svou šikovnost ve snowparku vybaveném mnoha spektakulárními překážkami.

W-LAN a odpočívadla na sjezdovkách
W-LAN hotspot v lyžařské oblasti

I ten nejnáruživější lyžař by měl svému tělu dopřát malý odpočinek pro načerpání nových sil. K tomuto účelu slouží kromě mnoha horských chat také několik idylicky položených odpočívadel na okraji sjezdovek.

Maminka se bude kochat úchvatným výhledem na horské velkány národního parku Vysoké Taury, zatímco děti budou prostřednictvím svého chytrého telefonu a díky napojení na bezdrátový internet horlivě rozesílat kamarádům na facebook žánrové obrázky ze své dovolené. Ale, kam nám zmizel tatínek? Žádné strachy, ten se totiž vydal objevovat přírodní krásy a sportovní výzvy mimo sjezdovku.

Přírodní požitky s ozdravným účinkem vysokohorského prostředí
Běžecké lyžování v Grossarltalu

Grossarltal poskytuje bohaté spektrum sportovních a rekreačních aktivit i mimo sjezdové tratě:

  • Skvěle upravené zimní turistické stezky
  • Běžecké trasy
  • Terény pro toulky na sněžnicích
  • Jízdy v saních s koňským spřežením
  • Lyžařské túry aneb skialpinismus
  • Bruslení
  • Sáňkování
  • Wellness


Pod heslem „Hory uzdravující“ se v Grossarltalu pořádá každý týden program, který zahrnuje až 7 různých outdoorových aktivit. Patří k nim například lezení po ledových stěnách a ledopádech, skialpinistické túry nebo nejrozmanitěji koncipované túry na sněžnicích. Účast je pro hosty partnerských ubytovacích zařízení v rámci projektu „Hory uzdravující“ zcela ZDARMA.

Salcburský horský advent
Vyřezávaný betlém na adventním trhu v Grossarlu

Tradiční adventní obyčeje, předvánoční a vánoční kulinářské lahůdky a originální výrobky místních uměleckých řemeslníků lze poznávat, ochutnávat a nakupovat na romantickém adventním trhu v Grossarltalu. V rámci Salcburského horského adventu mohou návštěvníci trhu obdivovat výstavu 15 rozmanitých betlémů, které vytvořili zdejší umělci. Děti se budou bavit při pečení vánočního cukroví v dětské pekárně, při jízdách v kočárech, při zasílání svých vánočních přání Ježíškovi na andělské poště nebo při hraní v pohádkovém světě. Trh je otevřený od pátku do neděle během všech čtyř adventních víkendů.

U příležitosti zahájení zimní sezony daruje Grossarltal svým hostům 1 den zdarma za předpokladu, že si objednají 3denní pobyt. V tento předvánoční čas to znamená: přes den nádherné lyžování na skvěle upravených sjezdovkách lyžařské houpačky Grossarltal-Dorfgastein a večer si užívat okouzlující atmosféry při popíjení svařeného vína a poslechu vánočních koled na rozzářeném adventním trhu, pořádaném v rámci Salcburského horského adventu.

Dámský lyžařský týden
Dámský lyžařský týden

Skipas 1+1 ZDARMA! Každý rok v březnu se mohou všechny dámy těšit na mimořádně výhodný pobyt ve znamení lyžování v záři jarního sluníčka a bujarých večírků v záři reflektorů. Konkrétně to znamená, že každý či každá, kdo si objedná 7 nocí v některém z partnerských ubytovacích zařízení, včetně rámcového programu a 6denního skipasu pro 2 osoby, zaplatí pouze za JEDEN skipas a DRUHÝ dostane zdarma.

Tajný lyžařský tip: Až kohout zakokrhá
Užívejte si naplno východu slunce nad Alpami

S prvním zakokrháním kouhouta vyskočíme zčerstva z postele a za chvíli již stojíme spolu s ostatními členy naší skupiny v plné zbroji na vrcholu hory, abychom prožili východ slunce nad Alpami a zejména pak fantastický sjezd na neporušeném manšestru právě upravené sjezdovky. Skupina s maximálním počtem 30 účastníků a pod vedením 2 lyžařských učitelů se schází již v 7.30 hod., vyjíždí lanovkou, vychutnává táhlé carvingové oblouky a poté si pochutnává na vydatné snídani v některé z útulných horských chat s panoramatickým výhledem na salcburský horský svět.

Jak se šetří rodinný rozpočet? Nu přece, Velikonoční akcí pro rodiny!
Lyžování s celou rodinou

Kdo zvažuje termín své zimní dovolené, měl by se z úsporných důvodů zaměřit především na období mimo hlavní sezonu. A právě pro toto období je určena Velikonoční akce pro rodiny, která zaručuje dětem do 15 let možnost získat skipasy zdarma. Jedinou podmínkou je, že si alespoň jeden z rodičů zakoupí skipas minimálně na 6 nebo i více dní. Akce platí od poloviny března do konce sezony.

Jak si vybereš, tak budeš bydlet
Ubytování v Údolí salaší

V Grossarltalu jsou zastoupeny všechny typy ubytovacích zařízení. Především v obou vesničkách Großarlu a Hüttschlagu je nabídka vskutku velmi pestrá: od čtyřhvězdičkových hotelů s lázeňskými areály a vynikajícími restauracemi přes luxusní alpské chalety s praskajícím ohněm v krbu až po útulné prázdninové byty, soukromé penziony nebo rustikálně zařízené pokoje či byty na selském statku. Dokonce je zde v provozu i jeden zimní kempink.

Prázdninové štěstí v každou roční dobu
Ski Info

Die Beschreibung des nächsten Bildes ist:.

Der Kopfbereich

Titel des vorigen Bildes

Titel des nächsten Bildes

Sie befinden sich in diesem Dokument

Sie befinden sich auf einer Unterseite dieses Links

Zum Öffnen weiterer Menüpunkte hier klicken