Grossarltal
CURRENT WEATHER
afternoon
Wednesday 0°C
0°C
Thursday
Thursday 3°C
3°C
Friday
Friday 1°C
1°C
OPEN PISTES & FACILITIES:
SKI PISTES IN OPERATION
Open ski pistes
0/38
LIFTS IN OPERATION
Open lifts and cable cars
0/18
The winter season is over. Tank you for beeing guest in our area!
Buy ski tickets online Online vouchers
Latest news

Information


The winter season in the Skiarea Grossarltal-Dorfgastein ist over.

Good to know

Ski amadé my friends club - my passion my bonus! More information here


Online ticketing Online Shop


Buy ski tickets online Skiinfo
LIVE CAMS FROM GROSSARLTAL:
Grossarl webcam 920 m
Live-Webcam Großarltal
Livecam ski resort 1.850 m
Webcam Panoramabahn
Livecam Loosbühelalm 1.769 m
Livecam Webcam Loosbühelalm Großarl
Udany urlop o każdej porze roku

Dolina Großarltal Radość z nart i przyrody dla całej rodziny

Jazda na stokach połączonych wyciągami ośrodków Großarltal i Dorfgastein

W tym roku zimowy urlop powinien być zupełnie wyjątkowy. Jeśli chcą Państwo spełnić oczekiwania każdego członka rodziny, najlepiej udać się do położonych w dolinie Großarltal miejscowości Großarl i Hüttschlag. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Mama doceni wygodne wyciągi, wspaniałe szerokie stoki i przytulne schroniska na górskich zboczach. Tata będzie mógł zrealizować swoje sportowe pasje, oddając się białemu szaleństwu w ośrodku Ski amadé – na 760 km tras obsługiwanych przez 270 wyciągów. Szczególnie przypadną mu do gustu dziewicze trasy freeride’owe „Himmelreich“ i wyjątkowej długości trasa „Berglandroute“.

Dzieci będą się mogły wyszaleć przy wyciągu Sonnenbahn. Mniejsze pociechy przyciągną tunele i pofalowane trasy specjalnej strefy dla dzieci Kid´s Area, a starsze z pewnością zainteresuje snowpark ze spektakularnymi przeszkodami.

Strefy relaksu z wi-fi

Nawet najbardziej zapalony sportowiec musi kiedyś odpocząć

Nawet najbardziej zapalony sportowiec musi kiedyś odpocząć. W dolinie Großarltal można się zregenerować nie tylko w przytulnych schroniskach, ale też w wielu strefach relaksu, usytuowanych na zboczach stoków.

Mama będzie się tu cieszyć piekną panoramą górskich sczytów, leżących w Parku Narodowym Wysokich Taurów, podczas gdy dzieci – korzystając z bezpłatnego wi-fi – siegną po smartphone’y i zamieszczą na Facebooku najlepsze zdjęcia ze stoku. A gdzie tata? Odkrył, że górską przyrodą można cieszyć się również poza stokiem.

Ski Info

Obcowanie z przyrodą w ramach promującego zdrowie programu „Berg-Gesund”

Skitouring w dolinie Großarltal

Dolina Großarltal oferuje wiele atrakcji również poza stokiem:

  • trasy przygotowane do zimowych wędrówek po górach,
  • trasy biegowe,
  • trasy do trekkingu na rakietach śnieżnych,
  • kuligi,
  • skitouring,
  • lodowiska,
  • sanki,
  • spa.

 

W ramach programu „Berg-Gesund“ co tydzień organizuje się nawet do siedmiu atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak wspinaczka lodowa czy skitouring lub trekking na rakietach śnieżnych z przewodnikiem. Goście ośrodków, które są partnerami programu „Berg-Gesund”, mogą korzystać z tych atrakcji bezpłatnie.

Jarmark bożonarodzeniowy

Jarmark bożonarodzeniowy w Großarl

Tradycja, miejscowe przysmaki i regionalne rzemiosło to największe atrakcje jarmarku bożonarodzeniowego w dolinie Großarltal. Podczas gdy dorośli będą podziwiać po kolei aż piętnaście pięknie wykonanych szopek bożonarodzeniowych, dzieci ucieszą się z wizyty w piekarni ciasteczek i bajkowej komnacie, a także przejażdżki bryczką czy napisania listu do Dzieciątka Jezus, który można nadać w specjalnej placówce pocztowej. Jarmark czynny jest zawsze od piątku do niedzieli przez cały okres Adwentu.

Na rozpoczęcie sezonu zimowego dolina Großarltal proponuje gościom, którzy dokonują trzydniowych rezerwacji, dodatkowy dzień pobytu gratis. Po białym szaleństwie na stokach połączonych wspólnymi wyciągami ośrodków Großarltal i Dorfgastein zapraszamy wieczorem na jarmark bożonarodzeniowy – na lampkę grzanego wina lub ponczu przy chwytającej za serce muzyce.

Promocja „Lady-Skiwoche“

Lady-Skiwoche

Jazda na nartach po mieniących się w promieniach słońca stokach – w marcu można cieszyć się takimi atrakcjami w specjalnej cenie dzięki promocji na karnety narciarskie 1+1 GRATIS! Każdy, kto zarezerwuje siedem noclegów w jednym z ośrodków, które biorą udział w, wraz z dodatkowymi atrakcjami i sześciodniowym karnetem dla dwóch osób, zapłaci tylko za JEDEN karnet, a DRUGI otrzyma GRATIS.

Polecamy: Jazda o brzasku „Kukuryku”

Podziwianie wschodu słońca w górach

„Kukuryku“ to oferta dla gości, którzy lubią wyruszać na stok wraz z pierwszym pieniem koguta. Po obejrzeniu wschodu słońca pośród górskich szczytów już o 7:30 można wybrać się na świeżo przygotowane trasy – w kameralnej grupie maksymalnie trzydziestu osób pod okiem dwóch instruktorów. Następnie zapraszamy na wspaniałe górskie śniadanie do jednego z przytulnych schronisk, serwujących regionalne specjały.

Wielkanocna promocja dla rodzin z dziećmi

Narty z całą rodziną

Jeśli ktoś chciałby trochę zaoszczędzić, powinien koniecznie pomyśleć o odwiedzeniu doliny Großarltal poza szczytem sezonu. Wyjątkową popularnością cieszy się nasza wielkanocna promocja dla rodzin z dziećmi, w ramach której dzieci do 15. roku życia otrzymują karnet narciarski gratis, jeśli tylko chociaż jedno z rodziców kupuje karnet przynajmniej na sześć dni. Promocja obowiązuje od połowy marca do końca sezonu.

Odpowiednia oferta noclegowa dla każdego

Noclegi w dolinie Großarltal

Bogaty wybór ofert noclegowych zadowoli każdego. W miejscowościach Großarl i Hüttschlag na gości czekają wysokiej klasy hotele z wykwintną kuchnią i bogatą ofertą spa, luksusowe domki górskie zachwycające alpejskim urokiem, przytulne mieszkania, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty i campingi.

Radość z wypoczynku o każdej porze roku

The description of the next image is:.

Header area

Title of previous image

Title of next image

You are currently in this document

You are currently on the subpage of this link

To open further menu points click here